Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі створили комісію з перевірки пологових будинків після випадку викрадення дитини


Дитину викрали днями з пологового будинку № 1. Комісія у складі депутатів міськради, посадовців міськвиконкому, медиків та правоохоронців до 7 лютого має перевірити усі пологові будинки Одеси.

Дитину викрали днями з пологового будинку № 1.

Розпорядження про створення комісії підписав мер Едуард Гурвіц.

Комісія у складі депутатів міськради, посадовців міськвиконкому, медиків та правоохоронців до 7 лютого має перевірити усі пологові будинки Одеси. Мета комісії – запобігти можливим викраденням дітей. Оскільки міліція вважає дії медпрацівників першого пологового будинку безвідповідальними.

Заступник начальника обласної міліції Олексій Хлівний заявив: «Ми маємо зауваження до них з боку і міліції, і прокуратури. Я думаю, що прокуратура буде ухвалювати відповідне рішення. Я думаю, що будуть проблеми, можу сказати: в тому числі і карного порядку для керівництва. Питання стоїть у халатності, стаття є».

Мати, у якої викрали дитину має намір подавати позов до суду: «Я просто дуже хочу, щоб більше ніколи таке не повторилося, щоб жодна жінка, жодна мати, яка пережила народження дитини, пережила це щастя, виносила немовля, потім народила цю крихітку. А потім хтось невідомий взяв і вкрав у неї це все...»

Наразі немає пояснень, як стороння особа проникла до медичного закладу і змогла викрасти дитину. Натомість особливим розпорядженням завідувачки першого пологового будинку журналістів не пускають навіть на територію закладу.
XS
SM
MD
LG