Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 14:09

Володимир Огризко: Україна планує почати переговори про безвізовий режим із Євросоюзом до кінця цього року


Як заявив міністр закордонних справ, українська сторона хотіла б вирішити запровадження безвізового режиму з Євросоюзом до 2012 року. Тоді в країні відбуватиметься фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу. Наразі ж українські дипломати зосереджуються на угодах про малий прикордонний рух із країнами-сусідами, які входять до «шенґену».


Як заявив міністр закордонних справ під час загальних інформаційних зборів Європейської бізнес-асоціації, українська сторона хотіла б вирішити запровадження безвізового режиму з Євросоюзом до 2012 року. Тоді в країні відбуватиметься фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу.

Наразі ж українські дипломати зосереджуються на угодах про малий прикордонний рух із країнами-сусідами, які входять до «шенґену».

За повідомленням посольства України у Польщі, ці країни вже погодили умови видачі дозволів у рамках малого прикордонного руху.

Тепер сторони мають намір визначити категорії громадян, які будуть одержувати такі дозволи безкоштовно.

Україна й Польща домовилися продовжити переговори щодо розміру прикордонної зони та інших питань найближчим часом у Києві.

Україна сподівається підписати угоду з Польщею про малий прикордонний рух у лютому.

Схожа угода в України вже діє з Угорщиною і готується зі Словаччиною.

Матеріали до теми:

• ЄС розпочне переговори з Україною про створення зони вільної торгівлі у наступні тижні, а про безвізовий режим тим часом не збирається

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG