![](http://gdb.rferl.org/230B343A-C39E-4438-B97B-AA4C55589320_w250.jpg)
Він висловив переконання, що ще багато років українці приходитимуть до Крут, що свідчить про колосальну духовну перемогу українського народу. «Українська держава, заради якої вони пішли у бій, стала сьогодні реальністю. Пам’ять про подвиг героїв Крут є вічною і святою для кожного українця», – сказав Президент.
За його словами, відповідальність сучасних українців полягає в тому, щоб зберегти героїчні сторінки історії. «Влада зобов’язана зробити все, щоб не допустити найменших блюзнірських замахів на наші святині. Звитяга героїв Крут має стати взірцем для української молоді», - підкреслив Президент.
В. Ющенко процитував слова звернення до українського студентства тих часів: «Хай кожен студент України пам’ятає, що в цей час злочинно бути байдужим». «Я закликаю молодь України бути не байдужою до майбутнього Батьківщини, шанувати нашу історію і берегти пам’ять героїв», - підкреслив глава держави.