20 Вересень 2017, Київ 22:18

Олімпійські ігри в Ріо. День перший (фотогалерея)

Олімпіада в Ріо йде повним ходом після грандіозного офіційного відкриття літніх Олімпійських ігор 5 серпня у Бразилії. Перший день змагань 6 серпня побачив падіння трьох нових світових рекордів з плавання, а також велику кількість відкриттів у інших видах спорту, в тому числі дзюдо, велоспорті, волейболі, баскетболі, стрільбі з рушниці та з лука.

Збірна України поки що без медалей. Найвищий результат дня серед українців у гімнаста Олега Верняєва, який впевнено подолав кваліфікацію. Причому з першого місця. Він буде виступати у фіналі на коні, брусах, перекладині та стрибках. Також подолала відбір і збірна України з гімнастики. Тенісистка Еліна Світоліна виграла перший матч на олімпійському турнірі, обігравши Андреа Петкович в трьох сетах. Шпажистки Шемякіна і Кривицька поступилися в 1/8 фіналу. Як і дзюдоїстка Марина Черняк.

Угорська плавчиха Катінка Хоссу на шляху до золота у індивідуальному запливі на дистанції 400 метрів
1

Катінка Хоссу з Угорщини встановила новий світовий рекорд і здобула «золото» у комплексному плаванні на 400 метрів. 27-річна плавчиня здолала дистанцію за 4 хвилини 26,36 секунди. Попередній світовий рекорд – на 2 секунди довше – належав китаянці Є Шивень, який та встановила під час ігор в Лондоні
2

Адам Піті – єдиний в світі спортсмен, який проплив 100 метрів брасом швидше ніж за 58 секунд. У Ріо під час кваліфікаційних запливів він побив власний світовий рекорд. Тепер світовий рекорд становить 57,92 секунди
3

Танцівники самби на стадіоні для плавання «Акватікс» в Ріо-де-Жанейро
4

Дзюдо. Українка Марина Черняк достроково завершила виступ на олімпійському турнірі у ваговій категорії до 48 кг. Після упевненої перемоги над Широю Рішоні з Ізраїлю спортсменка із Запоріжжя поступилася дорогою до чвертьфіналу угорці Єві Черновіцкі
5

Єлдос Сметов (зліва) з Казахстану та Дійорбек Урозбоєв з Узбекистану під час змагань із дзюдо у ваговій категорії до 60 кілограмів, де Сметов став срібним призером Олімпіади в Ріо
7

У фіналі змагань у ваговій категорії до 60 кілограмів казахстанський дзюдоїст поступився росіянину Бесланові Мудранову. Основний час поєдинку завершився внічию, а в додатковий час супернику Сметова вдалося заробити десять балів («вазарі»)
8

Церемонія нагородження борців дзюдо у ваговій категорії 60 кілограмів
9

В рамках попередніх змагань турніру з фехтування на Олімпіаді-2016 японка Нодзомі Сато перемогла мексиканку Алехандру Теран з рахунком 15:12
10

Серб Стефан Бірчевич забиває Венесуелі під час чоловічих змагань з баскетболу
11

Японський гімнаст Кохей Утімура втрачає зчеплення під час виконання вправ на турнику
12

Азербайджанський гімнаст Олег Степко виступає під час кваліфікації на турнику
13

Українець Олег Верняєв лідирує після першого дня змагань в абсолютній першості серед гімнастів. У його активі сума в 91,9 очок. Верняєв випереджає головного фаворита олімпійського чемпіона Кохеї Учімуру з Японії, який набрав 90,4 очок. Також чоловіча збірна України вийшла до фіналу командної першості, посівши сьоме місце. У першій трійці наразі гімнасти Китаю, США та Росії
14

Члени команди Південної Кореї змагаються в чоловічому заліку зі стрільби з лука в півфіналі. Корейці в підсумку виграли золото у чоловічому командному заліку
15

Угорець і серб зчепилися один з одним на початку раунду чоловічого змагання з водного поло
16

Академічне веслування. Український екіпаж у складі Дмитра Міхая, Артема Морозова, Івана Довгодько та Олександра Надтоки пробився у фінал Олімпійських ігор. «Синьо-жовта» четвірка посіла друге місце у кваліфікаційному заїзді
17

Елаге Ахмаді з Ірану прицілюється під час кваліфікації на 10-метровій дистанції стрільби із пневматичної гвинтівки серед жінок
18

Американка Вірджинія Трешер стала першою переможницею Олімпіади-2016. Із результатом у 208 балів вона здобула перемогу у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 метрів. Другою стала китаянка Ду Лі – 207.0. Третє місце посіла олімпійська чемпіонка Лондона в цій дисципліні китаянка І Силін –185.4