24 Листопад 2017, Київ 11:51

Олімпіада в Ріо, день четвертий

Значна несподіванка в жіночому тенісі – одна з основних тем четвертого дня змагань на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Українка Еліна Світоліна. Вона перемогла чотириразову олімпійську чемпіонку Серену Вільямс зі США.
1

Українець Богдан Нікішин (п) завдає удару китайцеві Цзяо Юньлунові під час індивідуальної кваліфікації з чоловічої шпаги в рамках змагань із фехтування.
2

Катінка Хоссу з Угорщини на шляху до золотої медалі з плавання на 200 метрів вільним стилем.
3

Плавець зі США Майкл Фелпс (л) із нареченою Ніколь Джонсон (п) і їхнім сином Бумером (с) після того, як він здобув золоту медаль у змаганні чоловіків із плавання батерфляєм на 200 метрів.
4

Джессіка Фенікс із Канади верхи на коні на ім’я «Маленький роман» мчить до перемоги у триборстві.
5

Неуточнений французький вершник і кінь під час стрибка у фіналі триборства.
6

Іззат Артиков із Киргизстану змагається в чоловічому фіналі з важкої атлетики в категорії до 69 кілограмів, в якому він виграв бронзову медаль.
7

Каріна Горічева з Казахстану йде на спробу в жіночих змаганнях у категорії до 63 кілограмів.
8

Американська гімнастка Ґабріель Дуґлас на змаганнях на різновисоких брусах. Жіноча команда гімнасток зі США виграла золоту медаль у фіналі командних змагань.
9

Американська гімнастка Сімон Байлз (с) святкує з товаришками в команді їхню перемогу у командному фіналі.
10

Член національних сил безпеки Бразилії спостерігає за порядком під час змагань із академічного веслування.
11

Китайські ватерполістки стрибають під час матчу з водного поло проти жіночої збірної Угорщини.
12

Вболівальники тримають бразильські прапори під час гри у волейбол команди своєї країни проти Канади.
13

Захра Нематі з Ірану, інвалід-лучник, яка була прапороносцем команди Ірану на відкритті Ігор у Ріо, програє лучниці з Росії Інні Степановій.
14

Хасан Халмурзаєв із Росії (л). Він переміг Тревіса Стівенса зі Сполучених Штатів Америки (п). Хасан Халмурзаєв здобув золоту медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кілограма серед чоловіків.
15

Татуювання олімпійських кілець на нозі спортсменки з Туреччини Бюшри Катіпоглу під час жіночих змагань із дзюдо у ваговій категорії до 63 кілограмів.