22 Листопад 2017, Київ 04:01

Олімпіада в Ріо, день десятий

У 10-й день Олімпійських ігор український спортсмен Жан Беленюк став срібним призером із греко-римської боротьби, бігунка з Багамських Островів виграла золото, «пірнувши» на фініші, вболівальники освистали рішення суддів на користь російського боксера, а важкоатлет, відомий як «Гордість Узбекистану», здобув першу золоту медаль для своєї країни на цих Олімпійських іграх. Ось деякі з основних моментів за 15 серпня.

Олімпіада в Ріо, день десятий. Український спортсмен Жан Беленюк став срібним призером із греко-римської боротьби

Український спортсмен Жан Беленюк став срібним призером із греко-римської боротьби у вазі до 85 кілограмів на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро
1

Євген Тищенко з Росії (ліворуч) і боксер із Казахстану Василь Левіт під час фіналу у суперважкій категорії з боксу серед чоловіків. Судді одностайно віддали золото Тищенкові. Таке рішення трибуни зустріли свистом
2

Шона Міллер із Багамських Островів завоювала золото Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в бігу на дистанції 400 метрів. Вона «пірнула» на фініші, і це дало бігунці перевагу в лічені частки секунди
3

Санне Веверс виборола перше в історії Нідерландів олімпійське золото у спортивній гімнастиці
4

Руслан Нурудінов, відомий як «Гордість Узбекистану», здобув для своєї країни золоту медаль – у важкій атлетиці в категорії до 105 кілограмів.
5

Через зливу в Ріо припинили змагання з легкої атлетики
6

Суперважкоатлет збірної Азербайджану з греко-римської боротьби Сабах Шаріаті (ліворуч) радіє перемозі над борцем із Німеччини Едуардом Поппом за бронзову медаль із греко-римської боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 130 кілограмів
7

Болгарський спортсмен Николай Байряков і білорус дагестанського походження Джавід Гамзатов у сутичці за третє місце з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кілограмів
8

Італійка Ракеле Бруні на шляху до своєї срібної медалі у жіночому плаванні на відкритій воді на 10 км. Золото здобула представниця з Нідерландів Шарон ван Раувендаль
9

Сем Кендрікс зі Сполучених Штатів змагається в чоловічому фіналі зі стрибків із жердиною, в якому він взяв бронзу
10

Едіна Ґанґл із Угорщини жестикулює після вдалої атаки по воротах під час чвертьфіналу з водного поло серед жінок
11

Екіпажи яхт класу «470» чоловічих гонок повертаються в порт. Через сильний вітер змагання скасовані
12

Росіянка Анастасія Белякова і Мікаела Маєр зі США під час чвертьфіналу з боксу серед жінок у вагової категорії до 60 кілограмів