18 Грудень 2017, Київ 19:02

Шостий день Олімпіади в Ріо: плавець Андрій Говоров у фіналі (фотогалерея)

Шостий день Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро виявився не дуже радісним для української збірної. Після тріумфу Еліна Світоліна поступилася чеській тенісистці, дзюдоїст Артем Блошенко програв дві вирішальні сутички, не поборовшись за медалі. Покращив ситуацію український плавець Андрій Говоров. Він пробився до фіналу 50 метрів вільним стилем.

Лукаш Крпалек виборов для Чехії першу в історії олімпійську золоту медаль у дзюдо, а американський плавець Майкл Фелпс виграв свою 13-у персональну золоту медаль.

В 1/16 фіналу вагової категорії до 56 кг 25-річний українець Микола Буценко (п) поступився молодшому на 3 роки Мохамедові Хамуту (л) з Марокко з рахунком 0:2
1

Володимир Матвійчук виступав у вазі 64 кілограми
2

Артем Блошенко (у білому) вийшов до півфіналу олімпійського турніру у ваговій категорії до 100 кг. У 1/4 фіналу донеччанин здобув упевнену перемогу над німцем Карлом-Ріхардом Фраєм (у синьому)
3

Бахар Чаглар із Туреччини та Тетяна Троїна з Білорусі (л) борються за м’яч у жіночому баскетбольному турнірі
4

Американський плавець Майкл Фелпс прямує до 13-ї індивідуальної олімпійської золотої медалі та 22-го олімпійського золота у своїй кар’єрі в комплексному плаванні на дистанції 200 метрів
5

Українець Андрій Говоров переміг у своєму півфінальному запливі на дистанції 50 метрів вільним стилем і виступатиме у фіналі
6

Американський плавець Раян Мерфі здобуває золото на дистанції 200 метрів на спині
7

Кульова стрільба. Українка Наталія Кальниш не потрапила до фінальної вісімки, показавши у кваліфікації 21-й результат
8

Маглага Джамбозорґ із Ірану змагається в кульовій стрільбі на дистанції 50 метрів
9

Британка Лорен Сміт відбиває удар під час матчу з бадмінтону проти Малайзії, її партнерка Гідер Олвер спостерігає
10

Уболівальники прибувають до Олімпійського парку в Ріо
11

Іспанець Рафаель Надаль робить подачу під час тенісного матчу проти француза Жиля Сімона (немає в кадрі)
12

Іспанські і угорські ватерполістки змагаються за м’яч у матчі з водного поло
13

Американські гімнастки Сімон Байлз (л) та Алі Райсман святкують золоту та срібну медалі відповідно в жіночому індивідуальному змаганні зі спортивної гімнастики
14

Команди США, Нідерландів та Нової Зеландії (л -> п) під час веслувальних змагань
15

Ліндал Оутлі з Австралії на коні Сандро Бої під час кінних змагань із виїздки
16

Вікторія Ус із України змагається в жіночому запливі на байдарках
17

У вітрильному спорті продовжують виступ Олександр Тугарєв (немає на фото), Борис Швець і Павло Мацуєв
18

Британські велосипедисти під час чоловічих кваліфікаційних заїздів у гонці переслідування
19

Українська фехтувальниця Яна Шемякіна проти суперниці із Південної Кореї Чхве Ин Сук
20

Українська жіноча команда з фехтування в особі Ксенії Пантелеєвої проти суперниці зі збірної Франції Жозефін Кокен
21

Українська жіноча команда з фехтування у підсумковому заліку змагань посіла 8-е місце. Ольга Кривицька, Анфіса Почкалова та Ксенія Пантелеєва у командному матчі за 7-у сходинку поступились француженкам
22

Ду Лі з Китаю під час змагань із кульової стрільби серед жінок на дистанції 50 метрів
23

Американська плавчиня Сімон Манюел реагує на здобуту золоту медаль у жіночому запливі вільним стилем на 100 метрів. Цей фінал приніс два золота: друге має Пенні Олексяк із Канади (немає в кадрі), що показала такий самий результат
24

Аділсон Да Сілва з Бразилії спостерігає за своїм першим ударом у першому турі чоловічого турніру з гольфу