Доступність посилання

ТОП новини

Аналізи одеського прокурора на коронавірус відправили в Київ


Всього станом на 9 годину ранку 24 березня 2020 року в Одеській області 13 підозр на коронавіручну хворобу COVID-19. Всі ймовірні хворі перебувають в Одеській міській інфекційній лікарні

Аналізи одного з працівників місцевої прокуратури в Одесі були відправлені в Київ для перевірки на коронавірус. Раніше експрестест, який йому зробили, показав негативний результат. Про це Радіо Свобода повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Читайте також: Одеський транспорт переводять у режим надзвичайної ситуації​

«Один з наших колег дійсно перебував за кордоном та повернувся на Одещину 11 березня. Почувався він добре та ніяких ознак захворювання не відчував. Наприкінці минулого тижня чоловік занедужав та звернувся до медичної установи. Нам відомо, що на момент звернення до медичного закладу в чоловіка буди відсутні симптоми вірусного захворювання. Наразі лікарі проводять необхідні лабораторні дослідження, які у тому числі проводяться у Києві», – зазначив Радіо Свобода один з працівників одеської обласної прокуратури.

В установі також підтвердили, що прокурор до цього виконував свої робочі обов’язки та відвідував судові засідання.

Зараз працівник місцевої прокуратури перебуває в Одеській клінічній інфекційній лікарні і проходить лікування від отруєння.

Раніше в офіційному телеграм-каналі міської комісії з питань зниження ризику інфікування і попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції, викликаної коронавірусом COVID-19, повідомлялось, що інфіковані можуть бути два прокурори – діючий та колишній.

«Один з колишніх співробітників місцевої прокуратури, повернувся з відпочинку до Києва, де зараз проживає, там же у нього і був виявлений коронавірус. Він перебуває на самоізоляції в місті Київ. Також співробітник однієї з місцевих прокуратур Одеси на робочому місці відчув нездужання і був доставлений в Одеську клінічну інфекційну лікарню. На даний момент йому поставлений діагноз «отруєння». Експрестест на коронавірус показав негативний результат. Його аналізи, також, для перевірки були відправлені в лабораторний центр», – йшлося у повідомленні комісії.

Всього станом на 9 годину ранку 24 березня 2020 року підозрюваних на коронавірусну інфекцію в Одеській області 13 осіб. Всі перебувають в Одеській міській інфекційній лікарні. У 13 пацієнтів відібрані аналізи та направлені в вірусологічну лабораторію Одеси. Там здійснюється тестування на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. На стаціонарі знаходиться 21 людина. З Києва надійшли відповіді щодо виявлення коронавірусної інфекції у 16 осіб – результати негативні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG