Біатлон: Підручний здобув «бронзу» в суперспринті на чемпіонаті Європи

Український біатлоніст Дмитро Підручний

У білоруських Раубичах під Мінськом розіграний перший комплект нагород чемпіонату Європи з біатлону. У суперспринті бронзову нагороду здобув лідер української збірної Дмитро Підручний.

З трьома промахами він лише півсекунди програв переможцеві змагання, білорусу Сергію Бочарникову, на одну десяту секунди українця випередив чех Адам Вацлавік.

Суперспринт – наймолодша дисципліна в біатлонній програмі, яка офіційно дебютувала на етапі Кубка IBU 14 березня 2018 року.

У кваліфікації стартують роздільно з різницею в 15 секунд, дистанція 3 км з двома вогневими рубежами. На кожній стрільбі у спортсмена 1 запасний патрон. Якщо після шістьох пострілів залишилися незакриті мішені, то спортсмен біжить штрафне коло 75 метрів. 30 найкращих виходять до фіналу, який відбувається через кілька годин після кваліфікації.