Біатлон: українці невдало стартували на чемпіонаті Європи

Сенсаційну перемогу над багаторазовим чемпіоном світу, олімпійським чемпіоном норвежцем Тар’єєм Бьо здобув болгарський ветеран Красимир Анєв

З великою кількістю штрафних хвилин завершили індивідуальну гонку на чемпіонаті Європи в білоруських Раубичах лідери чоловічої збірної України з біатлону. Через це ані Артем Прима, ані Сергій Семенов не змогли втрутитися в боротьбу за нагороди відкритої першості континенту, яка стартувала 20 лютого.

Найвище серед українців у фінішному протоколі з чотирма промахами розташувався Сергій Семенов – він став дев'ятим, відставши від переможця на 2 хвилини 37 секунд, 11-м завершив 20-тикілометрову дистанцію Руслан Ткаленко. 26-м, попри лише один невлучний постріл, фінішував Антон Дудченко, 33-м став Артем Прима.

Сенсаційну перемогу над багаторазовим чемпіоном світу, олімпійським чемпіоном норвежцем Тар’єєм Бьо здобув болгарський ветеран Красимир Анєв. За рахунок кращої стрільби (лише один промах) Анєв на лічені секунди випередив значно швидшого скандинава, який на останньому рубежі схибив двічі (всього ж у Бьо – три невлучних постріли).