Доступність посилання

ТОП новини

Командир чеченського полку імені Кадирова визнав, що його товариш по службі воював в Україні


Командир чеченського полку поліції спецпризначення імені А. Кадирова Замід Чалаєв
Командир чеченського полку поліції спецпризначення імені А. Кадирова Замід Чалаєв

Командир чеченського полку поліції спецпризначення імені А. Кадирова Замід Чалаєв, вітаючи свого товариша по службі з уродинами, розповів, що той воював в Україні. Як випливає із допису, опублікованого на Instagram-сторінці Чалаєва, йдеться про участь в бойових діях на сході України на боці проросійських бойовиків.

Як повідомляє Кавказька служба Радіо Свобода Кавказ.Реалії, Чалаєв розмістив фотографію товариша по службі у званні лейтенанта. У коментарях у нього запитали, звідки стільки нагород у персонажа на фото. Командир полку відповів, що це нагороди за «службу в інших країнах» – Україні, Лівії, Сирії та сепаратистському регіоні Грузії Південній Осетії.

В іншому дописі, відповідаючи на коментар «в Україні наших немає», Чалаєв пише, що «він був» (чоловік на фото, колега по службі – ред.).

Раніше лідер Чечні Рамзан Кадиров заявляв, що в Україні не воюють «чеченські батальйони», але визнав присутність чеченських «добровольців» на боці оголошених в Україні терористичними і підтримуваними Росією угрупованнями «ДНР» та «ЛНР».

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За даними ООН, від березня 2014-го до 31 жовтня 2019 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 13 000 до 13 200 людей.

XS
SM
MD
LG