Доступність посилання

ТОП новини

Число померлих від COVID-19 у світі перевищило 10 тисяч


Доправлення нового пацієнта до клініки в Римі, Італія, 16 березня 2020 року

Від початку епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 в усьому світі померли щонайменше 10 тисяч 30 хворих, повідомляє університет Джонса Гопкінса. За минулий день число загиблих зросло більш ніж на тисячу, це максимальний приріст за два місяці.

В Італії за день померли 427 людей, у яких діагностували захворювання. Всього в країні загинули щонайменше 3 тисячі 405 людей із коронавірусом. Для порівняння: в материковому Китаї, де розпочалася епідемія, померли близько 3 тисяч 250 людей. Італія обіймає друге місце за кількістю діагностованих захворювань, понад 41 тисяча.

В Ірані та Іспанії загальне число хворих на ранок 20 березня перевищило 18 тисяч людей в кожній із країн, у Німеччині виявили близько 15 тисяч випадків зараження, у США – 14 тисяч, у Франції – 11 тисяч, у Південній Кореї – понад 8500.

В Україні кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 станом на пізній вечір 19 березня зросла до 26, троє людей померли.

За останній день у Китаї коронавірус виявили ще у 39 людей, троє померли, повідомила Національна комісія з охорони здоров'я КНР. У провінції Хубей і місті Ухань, звідки вірус набув широкого поширення, за день не зареєстрували жодного нового випадку. У Китаї з початку епідемії захворіли 80 тисяч 967 людей, видужала понад 71 тисяча.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG