Доступність посилання

ТОП новини

Деканоїдзе розповіла, чи справді може очолити українську митницю


«Я це читала і, чесно кажучи, це вперше чую, що щось відбувається, що йдуть якісь розмови про моє призначення. Я взагалі нічого не знаю, ніхто зі мною не говорив. У мене таких планів немає»
«Я це читала і, чесно кажучи, це вперше чую, що щось відбувається, що йдуть якісь розмови про моє призначення. Я взагалі нічого не знаю, ніхто зі мною не говорив. У мене таких планів немає»

Колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заперечує інформацію про те, що може очолити українську митницю. Про це вона розповіла в інтерв'ю Радіо Свобода.

«Я це читала і, чесно кажучи, це вперше чую. Я тут кілька днів, просто проїздом і чекаю на чартер у Тбілісі. Мені треба було в особистих справах. Я вперше чую від журналістів взагалі, що щось відбувається, що йдуть якісь розмови про моє призначення. Я взагалі нічого не знаю, ніхто зі мною не говорив. У мене таких планів немає. Моя поїздка ні з чим не пов’язана. Просто в особистих справах. У мене ніяких зустрічей не було. Повірте мені. Взагалі», – зазначила Деканоїдзе.

Вона також додала, що постійно сумує за Києвом та Україною, однак в основному її діяльність наразі присвячена Грузії та грузинській політиці.

«Ми в опозиції у Грузії. У нас вибори в жовтні. Ми готуємось і дуже сподіваємось, що олігарх Іванішвілі, який зараз тіньовий керівник країни, після виборів остаточно уже відійде від влади. Тому зараз у нас дуже активні політичні процеси», – розповіла Деканоїдзе.

Водночас вона не змогла відповісти, чи погодилася б зараз обійняти якусь посаду в Україні, якби така пропозиція їй надійшла.

«Звісно, я можу з усіма поговорити, обговорити якісь питання, допомагати Україні усіляко, якщо буду удостоєна такої честі, але я не думаю і не думала про якусь посаду. Зараз у мене не це запитання немає відповіді. Але, якщо чесно, я пов’язую свою долю з грузинською політикою і Грузією. Я була удостоєна великої честі: служти і для Грузії, і для України. І я дуже вболіваю за вас, друзі! Ви – молодці!» – зазначила Деканоїдзе.

Уранці 29 травня низка ЗМІ поширила інформацію про те, що колишня очільниця Національної полції України Хатія Деканоїдзе прилетіла до Києва і незабаром, за ініцативи Міхеїла Саакашвілі, може очолити українську митницю. Журналісти також повідомили, що Деканоїдзе нібито вже мала зустрічі зі своїми колишніми українськими соратниками, а президент Володимир Зеленський може обмірковувати її можливе призначення.

Хатія Деканоїдзе очолювала Національну полцію України у 2015–2016 роках.

XS
SM
MD
LG