Доступність посилання

ТОП новини
27 Червень 2019, Київ 15:35

Депутати Європарламенту закликали Amazon відмовитися від продажу символіки СРСР


Ініціатором написання листа став литовський депутат Антанас Ґуоґа, який і раніше висвітлював цю проблему у своєму Facebook

27 депутатів Європейського парламенту у відкритому листі закликали главу компанії Amazon Джеффа Безоса відмовитися від продажу товарів із радянською символікою. У листі йдеться, зокрема, про футболки, костюми, прапори і пам’ятні сувеніри.

Ініціатором написання листа став литовський депутат Антанас Ґуоґа, який і раніше висвітлював цю проблему у своєму Facebook.

Депутати вважають, що поширення цієї символіки компанією, яка є одним із лідерів світової інтернет-торгівлі, ображає пам'ять жертв радянського режиму.

У листі парламентаріїв зазначається, що загальна кількість жертв радянського режиму обчислюється 60 мільйонами, а депортації і заслання в СРСР зазнали ще 10 мільйонів людей. Репресовані жили в «нелюдських умовах, працюючи примусово і страждаючи від голоду і психологічного тиску».

У вересні найбільша американська мережа оптової та роздрібної торгівлі Walmart заявила про припинення продажів одягу із зображеннями серпа і молота - після аналогічних закликів, отриманих від покупців.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG