Доступність посилання

ТОП новини

Долар впав нижче від 27 гривень – НБУ


Офіційний курс регулятор оприлюднює кожного робочого дня після 16:00, але зазвичай він незначно відрізняється від довідкового значення

На українському міжбанківському валютному ринку триває стрімке зміцнення української валюти. За результатами торгів станом на 12:00 6 лютого Національний банк України оприлюднив довідковий курс, який становить 26 гривень 96 копійок за долар США.

Офіційний курс регулятор оприлюднює кожного робочого дня після 16:00, але зазвичай він незначно відрізняється від довідкового значення.

Таким чином, 6 лютого гривня оновила максимум щодо долара. Востаннє курс на рівні 26 гривень 96 копійок фіксувався 9 серпня 2018 року. Пікового значення 28 гривень 39 копійок долар сягнув 30 листопада 2018 року. Відтоді американська валюта втратила понад 1 гривню 40 копійок.

Аналітики вказують як на одну з причин зміцнення гривні на успішне розміщення міністерством фінансів України облігацій внутрішньої державної позики, 5 лютого цих цінних паперів продали майже на 6,7 мільярда гривень, пише профільне видання «Мінфін». Національний банк пояснює тренд на зміцнення гривні також стабільними надходженнями експортної виручки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG