Доступність посилання

ТОП новини

В одного із 32 людей в Дніпрі, які повернулись з країн Балтії, позитивний тест на коронавірус


У Дніпропетровській області, за даними МОЗ, з людини хворі на COVAD-19
У Дніпропетровській області, за даними МОЗ, з людини хворі на COVAD-19

В одного з 32-х людей, яких привезли до Дніпра з країн Балтії й відпрвили на обсервацію, позитивний тест на коронавірус, повідомив директор департаменту охорони здоров’я Дніпровської міськради Андрій Бабський. За його даними, цю людину доправили до лікарні №21, яка є базовою для прийому хворих на коронавірус. У неї взяли ще один аналіз.

Він також розповів, що з 35 людей, яких привезли на обсервацію, троє самовільно покинули територію.

«Ними займаються правоохоронні органи», – сказав посадовець.

За даними міськради, наразі в Дніпрі є два місця для обсервації тих, хто приїздить з-за кордону. В одному зараз 44 людини, термін обсервації спливає 30 березня. В другому – 32 людини, вони мають бути в обсервації до 6 квітня.

У Дніпрі виникла конфліктна ситуація навколо повернення групи українців з країн Балтії додому. Вони прибули до Києва потягом з Риги. Далі частину людей централізовано автобусом, організованим обласною владою, перевезли до Дніпра. 24 березня з групи в 55 осіб 32 людей, в основному дніпрян, направили на обсервацію. Решту ж – мешканців інших міст регіону, а також Харкова та Запоріжжя – після підписання зобов’язань про дотримання режиму самоізоляції відпустили додому. Це викликало обуреннях в тих, кого залишили, люди спершу відмовлялись виходити з автобуса, але потім погодились на обсервацію.

За даними МОЗ, станом на 10:00 27 березня в Україні підтверджено 218 випадків зараження коронавірусом, п’ятеро людей померли, стільки ж одужали.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG