Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 19:31

Через дощі та ґрунтові води на Житомирщині обвалилася частина гуртожитку – ДСНС


В селі Нова Чортория Любарського району Житомирської області на території державного аграрного технікуму частково обрушилася 5-поверхова будівля гуртожитку – через підмивання фундаменту ґрунтовими і дощовими водами, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Як повідомляють рятувальники, обвалення сталося 28 липня близько 6:00 години ранку, загиблих і травмованих внаслідок події немає.

. Внаслідок підмиву сталося просідання фундаменту і часткове руйнування будівлі, повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій України в Житомирській області.

«Зруйновано частину тильної стіни, бічної несучої стіни і 24 житлові кімнати в третьому під’їзді, загальною площею близько 330 квадратних метрів. Загроза іншим двом під’їздам відсутня», – йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, причина події – підмивання фундаменту будівлі ґрунтовими та дощовими водами, внаслідок чого сталось просідання фундаменту та часткове руйнування будівлі.

Повідомляється також, що опівдні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любарського району, на якому прийнято рішення про обмеження доступу до гуртожитку для попередження випадків мародерства та травмування людей. Також вирішено створити комісію, яка визначить аварійність будівлі і прийме рішення щодо ремонту або демонтажу третього під’їзду гуртожитку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG