Міністерство культури, молоді та спорту підтримує створення єдиної національної Федерації кіберспорту України.
«Міністерство культури, молоді та спорту розуміє важливість кіберспорту та його соціальну складову. Ми вже спілкувались з великими «гравцями» на цьому ринку і повністю підтримуємо створення єдиної національної Федерації кіберспорту України», – заявив Володимир Шумілін.
На його думку, кіберспорт сприяє гендерній рівності, він може допомогти в реабілітації ветеранам АТО/ООС та соціалізувати людей з інвалідністю.
15 лютого у Дніпрі Федерація Esports Ukraine спільно з Федерацією кіберспорту України (UESF) за підтримки МКМС провели «День кіберспорту України» та анонсували об’єднання двох федерацій в одну структуру й отримання нею національного статусу найближчим часом.