Доступність посилання

ТОП новини

Лідери G20 зобов’язалися спільно боротися з наслідками пандемії коронавірусу


Майже всі країни світу вжили жорстких заходів убезпечення через коронавірус на своїх кордонах, зупинили активну бізнес-діяльність і запровадили карантин
Майже всі країни світу вжили жорстких заходів убезпечення через коронавірус на своїх кордонах, зупинили активну бізнес-діяльність і запровадили карантин

Лідери 20 найбільших економік світу («Групи двадцяти» або G20) 26 березня заявили про серйозну стурбованість через пандемію коронавірусу і зобов’язалися спільно боротися з її наслідками.

Через те, що кількість випадків захворювання на COVID-19 по всьому світу склала майже пів мільйона, лідери «Групи двадцяти» заявили, що «глобальні дії, солідарність і міжнародне співробітництво» необхідні, як ніколи раніше.

Вони зробили заяву після проведення екстреного саміту шляхом відеодзвінка замість фізичних зборів, взявши на себе зобов’язання виступити єдиним фронтом проти пандемії. Світові лідери також заявили, що в нинішніх умовах будуть спільно працювати над тим, щоб вкласти понад 5 трильйонів доларів в світову економіку.

Лідери G20 також заявили, що стурбовані ризиками через пандемію коронавірусу для найменш розвинених країн, виклики через це для біженців і переміщених осіб.

Також 26 березня європейська лідери провели свій третій «саміт» за три тижні, борючись з поширенням коронавірусу. Лідери ЄС заявили, що працюють над пакетом економічних стимулів і програмами для обміну медичним обладнанням та гарантуванням безпеки поставок предметів першої необхідності на тлі обмежень з рухом на кордонах.

У Сполучених Штатах законодавці досягли компромісу щодо пакету допомоги у 2 трильйони доларів для відновлення економіки і надання допомоги сектору охорони здоров’я. Законопроєкт про надання економічної допомоги одноголосно схвалив Сенат пізно ввечері 25 березня. Очікується, що Палата представників США схвалить його 27 березня. Президент США Дональд Трамп сказав, що підпише документ.

Майже всі країни світу вжили на сьогодні жорстких заходів убезпечення через коронавірус на своїх кордонах, зупинили активну бізнес-діяльність і запровадили карантин.

Мільярди людей у світі нині стикнулися з обмеженнями у різній формі, від дотримання соціальних дистанцій і до комендантської години.

Дивіться також: Як розповсюджується коронавірусна інфекція COVID-19. Інтерактивна мапа оновлюється щогодини

За даними Центру системних досліджені та інжинірингу при університеті Джонса Гопкінса, на сьогодні у світі кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом становить понад 510 тисяч, від COVID-19 померли майже 23 тисячі людей, видужали – майже 121 тисячі.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG