Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 09:12

ГПУ відреагувала на закриття справи Кернеса через нібито дії прокурорів


Суддя Андрій Антонов мотивував рішення про закриття справи Геннадія Кернеса тим, що сторона обвинувачення систематично не з’являється на дебати у справі

Заступник генпрокурора Анжела Стижевська назвала «абсолютною нісенітницею» те, що суд мотивував закриття справи Геннадія Кернеса тим, що сторона обвинувачення не з’являлася на дебати у справі.

«Відповідно до резолютивної частини рішення, суд закрив провадження у зв’язку з тим, що сторона обвинувачення відмовилася від обвинувачення. Абсолютна нісенітниця. Фантазії щодо неявки прокурора з об’єктивних причин на судове засідання не є підставою вважати це відмовою обвинувачення», – сказала Стижевська під час брифінгу.

Київський райсуд Полтави сьогодні закрив справу Геннадія Кернеса і його охоронців, яких звинувачували у викраденні, побитті і загрозі вбивством двом учасникам Євромайдану. Суддя Андрій Антонов мотивував таке рішення тим, що сторона обвинувачення систематично не з’являється на дебати у справі. Таким чином, суд вирішив, що прокурори відмовляються підтримувати обвинувачення у справі.

Кернес у суді заявив, що очікував виправдального вироку.

2 березня 2015 року прокуратура заявила, що харківського міського голову підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

26 березня 2015 року Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що кримінальне провадження проти нього є сфабрикованим.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG