Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ відреагувала на закриття справи Кернеса через нібито дії прокурорів


Суддя Андрій Антонов мотивував рішення про закриття справи Геннадія Кернеса тим, що сторона обвинувачення систематично не з’являється на дебати у справі

Заступник генпрокурора Анжела Стижевська назвала «абсолютною нісенітницею» те, що суд мотивував закриття справи Геннадія Кернеса тим, що сторона обвинувачення не з’являлася на дебати у справі.

«Відповідно до резолютивної частини рішення, суд закрив провадження у зв’язку з тим, що сторона обвинувачення відмовилася від обвинувачення. Абсолютна нісенітниця. Фантазії щодо неявки прокурора з об’єктивних причин на судове засідання не є підставою вважати це відмовою обвинувачення», – сказала Стижевська під час брифінгу.

Київський райсуд Полтави сьогодні закрив справу Геннадія Кернеса і його охоронців, яких звинувачували у викраденні, побитті і загрозі вбивством двом учасникам Євромайдану. Суддя Андрій Антонов мотивував таке рішення тим, що сторона обвинувачення систематично не з’являється на дебати у справі. Таким чином, суд вирішив, що прокурори відмовляються підтримувати обвинувачення у справі.

Кернес у суді заявив, що очікував виправдального вироку.

2 березня 2015 року прокуратура заявила, що харківського міського голову підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

26 березня 2015 року Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що кримінальне провадження проти нього є сфабрикованим.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG