Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 15:42

16 людей загинули через спалах хвороби в Зімбабве, припускають холеру


Більше десяти людей померли, імовірно від холери, яка спалахнула в столиці Зімбабве Хараре, повідомляє місцева влада. За її даними, причиною зараження стала забруднена вода.

Як заявив очільник міської санітарної служби Клеменс Дурі, більш ніж 300 людей потрапили до лікарні з сильною діареєю та зневодненням.

«Кількість померлих зросла до 16 після того, як ще кілька людей померли вранці 9 вересня. Хоча ми досі не встановили достеменно причину смерті, ми підозрюємо, що це холера, через наявні симптоми. Станом на сьогодні 106 людей доправлені до лікарні інфекційних захворювань Беатріче. Деяким пацієнтам надали допомогу і виписали. Ми також вивели з експлуатації всі скважини в районі Тічагаріка, оскільки до них потрапили бактерії-збудники холери та брюшний тиф», – розповів Дурі 9 вересня.

За його словами, забруднення води сталося через прорив каналізаційної труби, пошкоджену ділянку трубопроводу вже замінили.

Найбільший спалах холери в Зімбабве стався 2008 року на фоні найвищої точки економічної кризи. Тоді захворіли більш ніж 40 тисяч людей, чотири тисячі з них померли.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG