Доступність посилання

ТОП новини

Інтернет 4G в київському метро має з’явитися навесні – радник мера


Радник мера: наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном, і оператори отримали необхідну технічну документацію
Радник мера: наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном, і оператори отримали необхідну технічну документацію

Інтернет 4G у київському метро має з’явитися навесні, повідомив радник мера Києва Максим Бахматов.

«Впровадження 4G у метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватись. Є юридичні процеси, яких необхідно дотримуватися. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проєкт буде втілено в анонсовані терміни», – заявив Бахматов.

За його словами, наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном, і оператори отримали необхідну технічну документацію.

Директор з регуляторного забезпечення «Київстару» Олександр Когут заявив, що оператори завезли до України спеціальне обладнання для побудови мережі. Вони очікують на отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро.

«Повноцінна реалізація інвестиційного проєкту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком доступ до об’єктів комунальної власності», – сказав Когут.

У мерії Києва зазначили, що в березні 2020 року запланований старт 4G на перших станціях метро: «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин», «Сирець», «Дорогожичі», «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь». Наприкінці 2020 – на початку 2021 року 4G-покриття має з’явитися на всіх станціях та тунелях.

XS
SM
MD
LG