Доступність посилання

ТОП новини

Іран накриває друга хвиля COVID-19 – Bloomberg


Молитва жінок у захисних масках, Іран, 25 травня 2020 року
Молитва жінок у захисних масках, Іран, 25 травня 2020 року

Іран повідомив 3 червня про 3 134 нові випадки інфікування коронавірусом за добу. Це стало рекордним значенням за останні два місяці і вдвічі перевищило показники, що фіксувалися минулого тижня. Обмежувальні заходи в країні з населенням понад 81 мільйон людей були пом’якшені сім тижнів тому, нагадує Bloomberg.

За офіційними даними, загальна кількість хворих у країні становить понад 160 тисяч, із них понад вісім тисяч людей померли.

«У найближчі дні абсолютно необхідне суворе дотримання заходів соціального дистанціювання і використання масок», – повідомив в інтерв’ю іранському телебаченню речник міністерства охорони здоров’я Ірану Кіануш Джаханпур.

Іран розпочав пом’якшення обмежувальних заходів на початку квітня, щоб підтримати ослаблену санкціями з боку США економіку. На той момент загальна кількість хворих у країні становила близько 70 тисяч.

Спалах COVID-19 змусив Іран уперше з 1960 року звернутися по фінансову допомогу до Міжнародного валютного фонду. Крім того, уряд країни був змушений продати значну частину державної власності і вдатися до позик на місцевому ринку.

XS
SM
MD
LG