Доступність посилання

ТОП новини

Очільник МЗС Канади вшанував жертв катастрофи літака МАУ в Ірані та Голодомору в Україні


Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань покладає квіти до меморіалу жертвам Голодомору в Україні, Київ, 4 березня 2020 року
Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань покладає квіти до меморіалу жертвам Голодомору в Україні, Київ, 4 березня 2020 року

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань відвідав 4 березня в аеропорту Бориспіль меморіал, присвячений пам'яті жертв катастрофи літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» рейсу PS752 з Тегерану до Києва.

«Відразу після приїзду в Україну міністр Шампань вшанував жертв трагедії рейсу PS752. Канада продовжує співпрацювати із міжнародними партнерами задля ретельного і прозорого розслідування», – ідеться в повідомленні посольства Канади в Україні.

Також канадський міністр вшанував мільйони невинних, які страждали та загинули під час Голодомору в Україні.

«Під час візиту міністр Шампань підтвердить незмінність підтримки Канадою України щодо її територіальноії цільності, незалежності та курсу на демократичні реформи», – повідомляє посольство Канади в Україні.

Франсуа-Філіп Шампань провів 4 березня в Києві переговори з президентом України Володимиром Зеленським, інформує офіційний сайт глави україїнської держави. Сторони детально обговорили розслідування авіакатастрофи українського літака в Ірані. Йшлося про питання компенсації родичам загиблих, повне розслідування трагедії, дослідження «чорних скриньок».

XS
SM
MD
LG