Доступність посилання

ТОП новини
20 Серпень 2019, Київ 21:08

Каспаров: Росія швидко втрачає свої позиції на світовій арені


Критик Кремля, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров

Критик Кремля, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров стверджує, що Росія швидко втрачає свої позиції на світовій арені через «агресивну» політику президента Володимира Путіна.

«Основна проблема Кремля пов’язана не з неможливістю контролювати процеси всередині країни, але з тим фактом, що режим почав швидко втрачати свої міжнародні позиції. Рано чи пізно це мало статися, оскільки агресивна політика Кремля мала переконати вільний світ у тому, що безглуздо вести переговори з Путіним», – заявив Каспаров в інтерв'ю, оприлюдненому 14 грудня російською службою Радіо Свобода.

На думку Каспарова, Росія вклала «величезні ресурси» для перемоги Дональда Трампа над Гілларі Клінтон у 2016 році на виборах президента США, а згодом російська пропаганда зображувала це як перемогу Путіна.

Каспаров додав, що «тріумф» у Москві був недовгим, оскільки «президент Сполучених Штатів з усією його величезною політичною владою обмежений у можливостях здійснювати політику, якої Путін очікував від нього».

Звинувачення у втручанні Росії у вибори в США стали причиною початку очолюваного спецпрокурором Робертом Мюллером розслідування потенційної змови між Москвою та кампанією Трампа. Сам Трамп спростовує ці твердження, називаючи це «полюванням на відьом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG