Доступність посилання

ТОП новини

На компенсацію зруйнованого житла на Донбасі вперше заклали 40 млн грн – заступник міністра


Зройнований дім у Водяному, Донецька область, 1 листопада 2016 року

На компенсацію зруйнованого житла на Донбасі в бюджеті України заклали 40 мільйонів гривень, повідомив в ефірі Радіо Донбас.Реалії (проєкту Радіо Свобода) заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Руслан Калінін.

За його словами, таку суму держава виділила вперше за останні 5 років і наразі міністерство розробляє порядок виділення цих коштів постраждалим.

«Ми розуміємо, що цієї суми замало, однак зараз наше міністерство розробляє порядок, як будуть виділятися ці кошти. І люди, у яких житло зруйноване, зможуть звертатися у міністерство і отримувати таку допомогу», – зазначив заступник міністра.

Крім того, за словами заступника міністра, вперше в 2019 році держава профінансувала на 500 мільйонів гривень програму для переселенців «Доступне житло» та програму для придбання житла в кредит під 3% річних.

Калінін додав, що на фінансування цих програм не вистачає коштів.

«В цілому необхідно ще десь від 6 до 10 млрд гривень для того, щоб закрити ці програми», – сказав заступник міністра.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. За даними Міністерства соціальної політики, станом на 8 січня, в Україні зареєстрували 1,433 мільйона внутрішньо переміщених осіб з Донбасу й Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG