Доступність посилання

ТОП новини

В Одеській ОДА спростовують інформацію про буцімто недостачу апаратів ШВЛ у місцевій лікарні


В Одеській області лабораторно підтвердждені 26 випадків захворювання на COVID-19
В Одеській області лабораторно підтвердждені 26 випадків захворювання на COVID-19

Заступник голови Одеської облдержадміністрації Віталій Свічинський повідомив, що в Одеському клінічному медичному центрі є 12 апаратів штучної вентиляції легень, а не менше, як повідомляли місцеві медпрацівники. Про це Свічинський заявив у прямому ефірі на Радіо Свобода 3 квітня.

«Я поїхав туди разом з пресою і порахував кожен цей апарат. Там дійсно 12 апаратів, два з яких – дитячі, 10 – для дорослих», – сказав Свічинський.

Посадовець додав, що у клінічному медичному центрі не вистачає анестезіологів, але у влади ще є час це виправити, поки у цю лікарні не доставляють пацієнтів, хворих на COVID-19, чи з підозрою на захворювання.

Раніше у соцмережах кілька осіб, які назвались як працівниці Одеського клінічного медичного центру, у відео повідомили, що інформація в одеській пресі про те, що заклад має 12 апаратів штучної вентиляції легень, не відповідає дійсності. Жінки стверджували, що насправді у лікарні лише 6 апаратів ШВЛ.

За даними МОЗ, станом на ранок 4 квітня в Одеській області лабораторно підтвердждені 26 випадків захворювання на COVID-19.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG