Доступність посилання

ТОП новини

У Криму припинили випуск карт Visa та MasterCard


Генбанк: рішення про припинення обслуговування карт Visa та MasterCard ухвалили через санкції 2014 року

«Генбанк», єдиний в анексованому Росією Криму банк, який випускав карти систем Visa та MasterCard, повністю перейшов на платіжну систему «Мир», повідомила консультант банку агентству ТАСС.

«14 серпня 2018 року закінчився процес заміни банківських карт платіжних систем Visa і MasterCard, емітованих АТ «Генбанка», на карти платіжної системи «Мир»... Карти систем Visa і MasterCard, емітованих АТ «Генбанк», щодо яких не проведена заміна, з 14 серпня не обслуговуються», – розповіла представниця банку.

Вона додала, що карти Visa та MasterCard, випущені іншими російськими банками, які не зайшли до Криму через санкції, продовжують обслуговуватися в банкоматах «Генбанку».

У коментарі агентству Reuters співробітниця фінансової установи пояснила, що рішення про припинення обслуговування карт міжнародних платіжних систем ухвалили у зв’язку з тим, що з 2014 року щодо російських банків запроваджені санкції. Вона не відповіла на запитання, чому картки вирішили заблокувати лише зараз.

Представники Visa та MasterCard повідомили агентству, що діють «згідно із запровадженими санкціями».

У березні 2014 року Росія анексувала український півострів Крим. Міжнародні організації визнали анексію Криму незаконною і засудили дії Росії, країни Заходу запровадили проти неї економічні санкції. Кремль заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG