Доступність посилання

ТОП новини

У Криму з-під арешту вийшли затримані ФСБ українські рибалки – депутат


Двоє із затриманих українських рибалок
Двоє із затриманих українських рибалок

Затримані ФСБ в Азовському морі українські рибалки вийшли з-під арешту в анексованому Росією Криму. Про це повідомив народний депутат України Павло Мельник.

«Щойно отримано інформацію, що українських рибалок: Сергія Гогу, Олексія Іванова, Василя Тюркеджи та Максима Тєрєхова, яких було затримано в Азовському морі 15 лютого 2020 року, звільнено», – написав Мельник у фейсбуці.

Він уточнив, що Максим Терехов телефоном зв’язався з родиною і повідомив, що стан усіх рибалок добрий, і вони планують повертатися додому на власному судні.

Управління ФСБ Росії в Криму і Севастополі 15 лютого повідомило про затримання в Азовському морі судна з чотирма громадянами України на борту. Підконтрольна Росії омбудсмен Криму Лариса Опанасюк сказала, що команда українського судна в Азовському морі затримана на 48 годин. Пізніше в ФСБ сказали, що капітан затриманого в Азовському морі судна визнав свою провину на допиті.

Підконтрольний Росії Керченський міськсуд дав 10 діб адмінарешту захопленим 15 лютого в Азовському морі українським рибалкам «за незаконний вилов риби».

Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко повідомив, що рибалки, які були затримані співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії в Азовському морі, здійснили вихід у море з порушеннями.

Останнім часом Чорне море, як і Азовське море та Керченська протока, стали місцями активних дій військово-морського флоту та інших морських формувань Росії, які створюють загрози і цивільному судноплавству, і діям українських військових моряків.

XS
SM
MD
LG