Доступність посилання

ТОП новини

Влада Китаю повідомила про шістьох померлих від COVID-19 за добу


Взяття проб на коронавірус у місті Ухань, Китай, 30 березня 2020 року
Взяття проб на коронавірус у місті Ухань, Китай, 30 березня 2020 року

Національна комісія з охорони здоров’я Китаю повідомила 2 квітня про шість нових смертей від коронавірусної інфекції COVID-19 за минулу добу. Це стільки ж, скільки і попереднього дня, 31 березня.

У Китаї 1 квітня зафіксовано 35 нових випадків захворювання, і всі вони були завезені з-за кордону, твердять китайські фахівці.

Раніше цього тижня агенція Bloomberg із посиланням на секретну доповідь американської розвідки, надану Білому дому, повідомила, що офіційні китайські дані про кількість заражених і померлих у результаті пандемії коронавірусної інфекції є сфальсифікованими.

Джерела Bloomberg не надали жодної додаткової інформації про доповідь. Китайська влада повідомила про 82 тисячі випадків зараження і 3 тисячі 300 смертей у результаті епідемії, що почалася, згідно з версією Пекіна, наприкінці грудня в Ухані.

Реальна картина розвитку епідемії в Китаї важлива для моделювання поширення коронавірусу в світі і оцінки ефективності заходів боротьби з ним. Як заявила 31березня імунолог Дебора Біркс, що є радником адміністрації Трампа з проблеми коронавірусу, інформація, надана Пекіном, вплинула на висновки і дії урядів різних країн.

В останні дні з'явилася інформація, що похоронні будинки в Ухані отримали незвично велику кількість урн для поховання. Є повідомлення, що за отриманням праху родичів стоять черги, що може свідчити про значно вищий рівень смертності в результаті пандемії. За деякими підрахунками, число померлих може перевищити 40 тисяч. Офіційне число померлих в Ухані – 2,5 тисячі.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG