Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: засновника видання Insider затримали при спробі дати 200 тисяч доларів хабара


Луценко (на фото): Олексій Тамразов намагався дати хабар за сприяння у знятті арешту з майна в кримінальному провадженні, пов'язаному з діяльністю злочинної організації Януковича

Колишнього першого заступника голови правління «Укргазвидобування», засновника видання Insider Олексія Тамразова затримали при спробі дати 200 тисяч доларів хабара прокурору Генеральної прокуратури України, повідомив очільник ГПУ Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

«Після заяви про пропонування хабара і отримання доказів затримано колишнього першого заступника голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Тамразова при спробі дати неправомірну вигоду в розмірі 200 тисяч доларів прокурору ГПУ за сприяння у знятті арешту з майна у кримінальному провадженні, пов'язаному з діяльністю злочинної організації [екс-президента України] Януковича Віктора Федоровича», – пише Луценко.

Тамразов працював на посаді першого заступника голови правління «Укргазвидобування» у період з 2010 до 2014 року. Наразі його реакції на затримання немає.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG