Доступність посилання

ТОП новини

У Львові та області запроваджують суворий карантин через епідемію коронавірусу


15 березня 4 людей з підозрою на коронавірус були госпіталізовані у Львові
15 березня 4 людей з підозрою на коронавірус були госпіталізовані у Львові

Львівська обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила низку рекомендацій для запобіганням поширенню коронавірусу на території області. Серед рекомендацій – не їздити без потреби між населеними пунктами, не подорожувати, обмежити збір людей у групах до 10 осіб, а також роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів, окрім аптек, автомобільних заправних станцій і продуктових магазинів, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту.

Також комісія рекомендує обмежити доступ клієнтів до контактних центрів надавачів комунальних послуг, центрів надання адміністративних послуг, максимально перевести обслуговування в онлайн-режим.

На сьогодні для обсервації громадян скеровуватимуть у Львівський обласний протитуберкульозний санаторій, а осіб із коронавірусом – у Львівську обласну інфекцiйну лiкарню Львова, визначені медичні установи, які прийматимуть хворих.

Також зранку міська комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про закриття всіх закладів торгівлі, окрім аптек, продуктових крамниць і заправок. Однак, як передає кореспондент Радіо Свобода, немає механізмів впливу на виконання цих рішень мерії.

15 березня 4 людей з підозрою на коронавірус були госпіталізовані у Львові в інфекційну лікарню. Ці особи перебували в країнах, де зафіксовані випадки захворювань, спричинених коронавірусом. За даними влади, всі – особи молодого віку, хворіють протягом 2-3 днів, їхній стан середньої тяжкості, загрози життю немає. Хворі госпіталізовані з ознаками ГРЗ. Біоматеріал відібрали і скерували на дослідження до Києва.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG