Доступність посилання

ТОП новини

Суд у Росії відхилив апеляцію на вирок кримському блогеру Мемедемінову – адвокат


Наріман Мемедемінов

Військовий апеляційний суд у Московській області 14 травня залишив в силі вирок кримському блогеру, громадянському журналісту Наріману Мемедемінову за звинуваченням в «публічних закликах до терористичної діяльності», повідомив проєктові Радіо Свобода Крим.Реалії адвокат Едем Семедляєв.

На засіданні суду сам Мемедемінов закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

«Шановна журналістська спільното, професійні журналісти, блогери, громадянські журналісти. Я хочу висловити вам величезну подяку за все те, що ми робили протягом усього часу, поки тривала так звана кримінальна справа щодо мене, а за фактом – переслідування. У мене немає інформації, але я впевнений, що ви продовжуєте роботу в цьому напрямку і розповідаєте про те, що відбувається в Криму, що відбувається з незалежними журналістами після того, як туди прийшов російський закон. Все, що ви робите, це дуже правильно. Тому ще раз повторюся, величезне спасибі вам за це. Прошу вас і далі приділяти увагу переслідуваннм за релігійною, національною та професійною ознаками на території Криму. Сподіваюся, скоро зустрітися з вами безпосередньо, а не через ґрати», – сказав Наріман Мемедемінов.

Перед тим, як суд пішов до нарадчої кімнати, блогер також сказав, що не має ілюзій щодо рішення.

У жовтні 2019 року Наріман Мемедемінов був засуджений до двох з половиною років ув’язнення в колонії-поселенні за звинуваченням в «публічних закликах до терористичної діяльності». Низка українських правозахисників та журналістів закликала міжнародні організації та уряди країн Євросоюзу, США, Канади, Японії вимагати від Росії звільнення Мемедемінова.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG