Доступність посилання

ТОП новини

Нацполіція не розслідує діяльність компанії Milton Group, яку Швеція звинувачує в шахрайстві


Кримінальні провадження щодо діяльності компанії Milton Group (ТОВ «Мілтон Груп») слідчими підрозділами Національної поліції України не розпочиналися

Українська поліція не розслідує діяльність компанії Milton Group, яку Швеція звинувачує в шахрайстві. Про це Національна поліція України повідомила у відповідь на запит Радіо Свобода.

«Кримінальні провадження щодо діяльності компанії Milton Group (ТОВ «Мілтон Груп») слідчими підрозділами Національної поліції України не розпочиналися, до провадження не приймалися», – повідомили Радіо Свобода поліцейські.

Служба безпеки України також не розслідує ймовірну шахрайську схему за участі Milton Group.

Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде під час візиту до Києва та зустрічі з українськими високопосадовцями 2 березня закликала владу України розпочати розслідування шахрайської схеми вартістю у 70 мільйонів доларів, яка, за словами шведського міністра, спричиняє до шахрайства в «індустріальних масштабах».

Увагу до цієї схеми привернув шведський часопис Dagens Nyheter, який оприлюднив документи, пов’язані з діяльністю так званої Milton Group. Ця структура має свій оперативний центр у Києві і ошукує тисячі жертв у різних країнах світу, обіцяючи клієнтам інвестиційні схеми, які нібито мають надавати великий прибуток у криптовалюті, пишуть журналісти.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG