Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст: під час карантину документи на шлюб чи розлучення можна подати онлайн


Документи на укладення шлюбу можна подати онлайн
Документи на укладення шлюбу можна подати онлайн

Під час карантину українці можуть подати документи на шлюб чи розлучення онлайн. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

«Громадяни мають можливість, не відвідуючи відповідні відділи, подавати документи з питань державної реєстрації шлюбу/розірвання шлюбу, а також отримувати консультацій з цих та інших питань через мережу Інтернет з використанням вебпорталу «Звернення у сфері ДРАЦС», – мовиться у повідомленні.

У міністерстві нагадали, що в умовах карантину працівники відділів ДРАЦС продовжують надавати послуги громадянам. Зокрема, з часу введення карантину шлюб уклали 5 138 пар, розлучилися – 1 753.

12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і щоб не допустити її поширення. Він мав тривати до 3 квітня, однак згодом уряд продовжив його ще на три тижні – до 24 квітня.

Із 6 квітня в Україні Кабінет міністрів запровадив жорсткіші правила карантину: у громадських місцях не можна перебувати без маски чи респіратора на обличчі, ходити групами більше ніж по двоє та відвідувати парки, сквери або ж прибережні зони.

XS
SM
MD
LG