Доступність посилання

ТОП новини

На міжбанку триває зростання котирувань долара


Зростання котирувань долара в Україні відбувається на тлі погіршення світової кон’юнктури в зв’язку з поширенням коронавірусу

На українському міжбанківському валютному ринку триває зростання котирувань долара. Торги о 10:00 відкрилися на рівні 25 гривень 80–84 копійки за одиницю американської валюти, інформує Finance.ua. Це вище від рівня закриття торгів 11 березня (25 гривень 72–75 копійок) і значно вище за офіційний курс Національного банку України на сьогодні, 25 гривень 62 копійки за долар.

Зростання котирувань долара в Україні відбувається на тлі погіршення світової кон’юнктури в зв’язку з поширенням коронавірусу. Це спричиняє відтік валюти нерезидентів із українських цінних паперів та неможливість для українського уряду оформити нові запозичення за рахунок випуску облігацій внутрішньої державної позики.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG