Доступність посилання

ТОП новини

МЗС радить українцям бути обережними під час поїздок до Індії через зливи і повені


Громадянам України, які мають намір відвідати Індію, у МЗС радять уважно стежити за новинами щодо розвитку ситуації й утриматися від поїздок до зазначених індійських штатів до стабілізації ситуації

Міністерство закордонних справ радить громадянам України бути обережними під час поїздок до Індії у зв'язку з рекордними зливами і повенями, що охопили декілька індійських штатів.

«Протягом останніх днів в Індії зберігається високий рівень небезпеки для подорожуючих до деяких індійських штатів, що пов’язано із значними опадами під час сезонних мусонів та спричиненими ними повенями і зсувами ґрунтів. Рекордний за останні декілька десятків років рівень опадів зафіксовано у штаті Керала. Внаслідок зазначеного стихійного лиха на території штату спостерігаються суттєві складнощі й перебої у роботі авіаційних, автомобільних і залізничних транспортних мереж. Від повеней також потерпають індійські штати Карнатака, Гоа, Мадхья Прадеш і Хімачал Прадеш.

Потужні зливи в Індії, Керала, 20 серпня 2018 року
Потужні зливи в Індії, Керала, 20 серпня 2018 року

Громадянам України, які мають намір відвідати Індію, у МЗС радять уважно стежити за новинами щодо розвитку ситуації й утриматися від поїздок до зазначених індійських штатів до стабілізації ситуації.

19 серпня влада Індії повідомила, що кількість жертв повені на південному заході Індії зросла до щонайменше 350. Близько 800 тисяч людей були змушені залишити свої будинки.

Рятувальники продовжують пошукові роботи у затоплених селах, намагаючись знайти тих, хто вижив.

Потужні зливи в Індії, підтоплена дорога, Керала, 19 серпня 2018 року
Потужні зливи в Індії, підтоплена дорога, Керала, 19 серпня 2018 року

У штаті Керала найбільша повінь за століття, що почалася 9 серпня, зруйнувала цілі села. Тисячі людей опинилися в пастці, часто без їжі і води, у містах і селах, відрізаних через повінь.

Синоптики на найближчі дні не прогнозують припинення дощу, що може і далі погіршити ситуацію.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG