Доступність посилання

ТОП новини

НАБУ не підтвердило і не заперечило інформацію про справи щодо Богомолець та Денісової


ЗМІ повідомляли, що Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо Людмили Денісової за фактом можливого декларування недостовірної інформації.

Національне антикорупційне бюро України не підтвердило і не заперечило інформацію про відкриті кримінальні провадження стосовно уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та голови комітету парламенту з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець.

У відповіді на запит Радіо Свобода НАБУ зазначило, що «таємною визначається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю досудового розслідування та іншу передбачену законом таємницю».

У НАБУ додали, що відповідно до Кримінального процесуального кодексу, «відомості досудового розслідування дозволяється розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим».

ЗМІ повідомляли, що Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо Денісової та Богомолець за фактом можливого декларування недостовірної інформації.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG