Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК: у деклараціях посадовців виявлені недостовірні відомості на 8,6 млрд грн


НАЗК: протягом 2017-2018 років у сфері фінансового контролю складені 273 обґрунтовані висновки

За результатами повних перевірок декларацій посадовців виявлені недостовірні відомості на 8,6 мільярда гривень, повідомило Національне агентство з питань запобігання корупції.

У НАЗК заявили, що протягом 2017-2018 років у сфері фінансового контролю складені 273 обґрунтовані висновки, з них 99 – щодо декларування недостовірних відомостей, п’ять – щодо незаконного збагачення, 169 – щодо умисного неподання декларацій.

У 2018 році агентство відправило до НАБУ 40 обґрунтованих висновків, до Національної поліції 178 і до органів прокуратури – 36.

Крім того, НАЗК інформує, що склало та направило до суду 356 протоколів про адміністративні правопорушення: 22 через декларування недостовірних відомостей, 179 – несвоєчасність подання декларації, 155 – порушення порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Згідно із законодавством, серед функцій Національного агентство з питань запобігання корупції, створеного у 2016 році, є контроль та перевірка декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зберігання та оприлюднення таких декларацій, проведення моніторингу способу життя цих людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG