Доступність посилання

ТОП новини

Російського опозиціонера, який голодує в СІЗО, забрали в лікарню


Сергій Удальцов на мітингу проти пенсійної реформи, Москва, Росія, 28 липня 2018 року

У Росії координатора «Лівого фронту» Сергія Удальцова шпиталізували зі спецприймальника на п'ятий день його сухого голодування. Про це йдеться в повідомленні у Twitter Удальцова.

Опозиціонера доправили в лікарню з попереднім діагнозом «зневоднення».

У середині серпня суд у Москві заарештував Удальцова на 30 діб за повторне порушення, допущене при організації мітингів. 28 липня він брав участь в узгодженому заході проти пенсійної реформи. Однак а поліції Удальцову повідомили, що в той день він організував інший, несанкціонований захід.

На ньому він спалював портрети із зображеннями облич, «схожих на членів уряду».

Активіст відмовився від прийому їжі незабаром після арешту 14 серпня. Його дружина Анастасія Удальцова повідомила, що активіст оголосив голодування на знак протесту проти пенсійної реформи. Вона не уточнила, чи висунув він якісь вимоги або умови.

Закон, що передбачає підвищення пенсійного віку в Росії, в липні пройшов перше читання у Державній думі, нижній палаті парламенту. Уряд Росії запропонував підняти вік виходу на пенсію: до 65 років для чоловіків і 63 років для жінок. Пенсійна реформа вже викликала акції протесту в десятках міст Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG