Доступність посилання

ТОП новини

СММ ОБСЄ: заступник голови місії Гуґ розповів українським дипломатам про безпекову ситуацію


Александр Гуґ розповів українським дипломатам про роботу місії ОБСЄ та безпекову ситуацію на Донбасі
Александр Гуґ розповів українським дипломатам про роботу місії ОБСЄ та безпекову ситуацію на Донбасі

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александер Гуґ в Авдіївці розповів українським дипломатам про роботу місії та безпекову ситуацію на сході, повідомляє прес-служба місії у Twitter.

«Александер Гуґ ознайомив українських послів в Авдіївці з роботою моніторингової місії та з безпековою ситуацією на сході України. Він підкреслив важливість співпраці, подякував (міністру закордонних справ) Павлу Клімкіну. Гуґ наголосив на необхідності посилити зусилля, спрямовані на захист українців по обидва боки лінії зіткнення», – йдеться у повідомленні СММ ОБСЄ.

26-28 серпня відбувається ХІІІ нарада керівників закордонних дипломатичних представництв України. У неділю, 26 серпня, українські посли відвідали Донбас.

Під час наради, що відбулася на сході України, президент Петро Порошенко дав доручення українським дипломатам активно працювати над залученням коштів іноземних країн для відновлення інфраструктури Донбасу.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 300 людей.

XS
SM
MD
LG