Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр-міністр Пакистану відвідає пакистанську частину Кашміру


Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан

Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан проведе День незалежності країни 14 серпня в підпорядкованій Ісламабаду частині Кашміру. Кілька міністрів супроводжуватимуть Хана в місті Музаффарабад, де проведуть «конференцію всіх партій».

Одноденний візит прем’єр-міністра відбувається на наступний день після того, як Пакистан закликав провести термінове засідання Ради безпеки ООН. Ісламабад прагне міжнародної реакції на ухвалене 5 серпня рішення Індії позбавити автономії контрольовані Делі регіони Джамму та Кашмір. Влада Пакистану вважає, що цей крок, який супроводжувався діями сил безпеки і запровадженням комендантських годин, загрожує міжнародному миру та може призвести до етнічних чисток та геноциду в регіоні, де більшість складають мусульмани.

Індійський уряд заявив 13 серпня, що полегшує режим у Гімалайському регіоні «поетапно» – після того, як влада Індії вдалася до відключення мобільних, наземних та інтернет-мереж. У зверненні до нації 8 серпня прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що цей крок дозволить Делі позбутися регіональних «тероризму та сепаратизму».

Міністр закордонних справ Пакистану Шах Махмуд Куреші в своєму листі до Ради безпкки засудив «недавні агресивні дії» індійського уряду, заявивши, що вони «навмисне підривають міжнародно визнаний суперечливий статус Джамму та Кашміра».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG