Українські та західні синоптики прогнозують ускладнення погодних умов 16 листопада у південній частині України та панування антициклону з відсутністю опадів на решті української території.
За даними Наталки Діденко, на півдні «пройде дощ, часом випадатиме мокрий сніг, відповідно, ймовірне налипання мокрого снігу, ожеледь, і на дорогах складна ситуація».
«Опади об’єднаються із сильним північно-східним вітром, до штормових поривів, до 15–20 метрів за секунду», – вказує Діденко.
На решті української території температура повітря вночі коливатиметься в межах 0–5 градусів морозу, вдень близько нуля, тепліше буде у західних областях, вночі 0–4 градуси тепла, вдень +3 +8 градусів, додає синоптик.
Сайт Норвезького метеорологічного інституту вказує, що до ранку 16 листопада в Києві похолодає до –5, а в другій половині дня температура зросте до нуля градусів, буде сонячно.
Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!