Доступність посилання

ТОП новини

Наступний тиждень буде холодним – синоптики


Українські та західні синоптики попереджають, що після періоду незвичайно теплої, як на початок березня, погоди температурні показники опустяться до більш властивих цьому періоду року показників

Українські та західні синоптики попереджають, що після періоду незвичайно теплої, як на початок березня, погоди температурні показники опустяться до більш властивих цьому періоду року показників.

9 березня на більшій частині території України буде ще тепло, а з 10 березня «підійдуть дощі, почне поступово, з півночі, знижуватися температура повітря», – інформує синоптик Наталка Діденко. «Це похолодання перейде на весь наступний тиждень», – додає вона.

Американський сайт wunderground.com вказує, що в Києві від неділі, 10 березня, і впродовж усього наступного тижня денні температури не підніматимуться вище +5 +10 градусів, а вночі буде переважно близько нуля, а в ніч із вівторка на середу може бути й мінус три.

Приблизно такі ж температурні прогнози оприлюднює і сайт Норвезького метеорологічного інституту. Єдиною втіхою для тих, кому вже набридла прохолода, стане те, що опади наступного тижня рясними не будуть, хоча іноді з неба сипатиметься мжичка з переходом у мокрий сніг.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG