Доступність посилання

ТОП новини

Кремль отримав жорстку відповідь щодо Криму – Порошенко


Керченський міст сполучає Росію з окупованим нею Кримом
Керченський міст сполучає Росію з окупованим нею Кримом

Президент України Петро Порошенко привітав рішення Ради Євросоюзу про запровадження санкцій проти шести юридичних осіб, причетних до будівництва Керченського мосту.

«У поєднанні з червневим рішенням Ради ЄС продовжити увесь «кримський пакет» санкцій проти Росії до 23 червня 2019 року та історичною «Декларацією Помпео» Кремль отримав жорстку і потужну відповідь на питання належності та статусу Криму», – написав Порошенко у Facebook.

Євросоюз офіційно запровадив санкції стосовно компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту. Рішення від 30 липня опубліковано в Офіційному журналі ЄС.

З 31 липня під європейськими санкціями перебувають дві компанії Аркадія Ротенберга, ПАТ «Мостотрест» і ТОВ «Будгазмонтаж». Обидві компанії перебувають і в американському списку санкцій.

Також під санкції ЄС потрапили АТ «Інститут Діпробудміст – Санкт-Петербург», АТ «Суднобудівний завод «Залив», ТОВ «Будгазмонтаж-Міст», АТ «ВАД».

Сполучені Штати закликають Росію припинити окупацію українського півострова Крим, заявив 25 липня державний секретар США Майк Помпео.

До цієї заяви відразу приєдналася ціла низка країн, серед них Польща, Литва, Латвія, Велика Британія, Німеччина

Тпаеож Норвегія підтримала офіційну декларацію Державного департаменту США щодо Криму, повідомили 26 липня в Міністерстві закордонних справ Норвегії.

Уряд Канади 28 липня виступив із заявою, в якій підтвердив свою позицію щодо незаконності анексії Росією українського півострова Крим. На думку Оттави, це порушує «найважливішу міжнародну норму про те, що жодна країна не може силою змінити кордони інших країн».

XS
SM
MD
LG