Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко помилував у 2018 році 14 осіб, засуджених на різні терміни


Президент видав чотири укази, якими помилував 9 жінок та 5 чоловіків

Президент України Петро Порошенко у 2018 році видав укази про помилування 14 осіб, засуджених на різні терміни покарання, повідомляє 12 лютого офіційний сайт глави держави. Так президент реалізував повноваження, які надає йому стаття 106 Конституції України, вказано в повідомленні.

Президент видав чотири укази, якими помилував 9 жінок та 5 чоловіків, повністю звільнені від відбування покарання та вийшли на волю п’ять осіб, ще для восьми суттєво зменшені терміни покарання.

«Також одній помилуваній особі, яка була засуджена до довічного позбавлення волі, покарання було замінено на 27 років і 9 місяців позбавлення волі, вона в квітні вийшла на волю. Всі помилувані засуджені вперше. Вісім осіб з помилуваних – люди пенсійного віку. Протягом 2018 року до Департаменту з питань помилування Адміністрації президента України надійшло загалом 1276 матеріалів з питань помилування, в тому числі 931 клопотання про помилування 718 осіб», – вказано в повідомленні.

Не отримали помилування 357 засуджених, чиї клопотання були розглянуті комісією, це передусім особи, які мають не одну судимість, скоїли тяжкі чи особливо тяжкі умисні злочини.

Досі помилування є єдиним законодавчо визначеним шляхом для довічно засуджених осіб отримати шанс вийти на волю. Право клопотати про помилування вони отримують тільки після відбуття 20 років покарання. Протягом 2018 року Комісією з питань помилування було розглянуто клопотання про помилування 59 довічно засуджених осіб.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG