Доступність посилання

ТОП новини

У День державного прапора в Києві об’єдналися стяги, які «мандрували» різними континентами


Учасники акції «Об’єднані прапором» у Києві, 23 серпня 2018 року

У Києві в церемоніях до Дня державного прапора взяли участь два національні стяги, які були підписані українцями з різних континентів.

Акція, розпочата українцями Ірландії, набула світового масштабу й отримала назву «Об’єднані прапором».

Після участі в церемонії підняття державного прапора за участю прем’єр-міністра та членів уряду українці з понад 20 країн світу вшанували пам’ять загиблих українських воїнів біля Стіни пам’яті на Михайлівській площі і передали обидва національні прапори і прапор кримськотатарського народу на зберігання до Національного музею історії України.

Читайте також: Український прапор-«мандрівник» – фоторепортаж

Крім того, біля будівлі Міністерства закордонних справ України до учасників акції вийшов очільник МЗС Павло Клімкін. Він підписав кримськотатрський прапор і привітав українців світу з Днем державного прапора. За словами міністра, для України вкрай важливо відчувати підтримку українців світу, які виконують функції «народних дипломатів».

Прапори, які здійснили навколосвітню мандрівку, передали на зберігання до Національного музею історії України: з рук представників діаспори їх прийняли історики, працівники музею, які брали участь у збройному конфлікті на сході країни.

Обидва прапори прибули до України 18 серпня. Один «відвідав» країни Європи, другий, стартувавши у США, «мандрував» Канадою, Аргентиною, Бразилією, Австралією, Японією та іншими державами у тій частині світу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG