Доступність посилання

ТОП новини

Пристайко очолив Комісію з євроатлантичної інтегації замість Кулеби – указ


4 березня ексміністр закордонних справ Вадим Пристайко став віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
4 березня ексміністр закордонних справ Вадим Пристайко став віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Колишній міністр закордонних справ Вадим Пристайко став головою Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції – відповідний указ президента Володимира Зеленського був оприлюднений 9 квітня.

«Увести до складу Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України Пристайка Вадима Володимировича – Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, голову Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України; вивести зі складу Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулебу», – йдеться в документі.

Читайте також: США і НАТО підтримують майбутнє членство України і Грузії в альянсі – заява місії США при НАТО​

4 березня Верховна Рада схвалила відставку уряду Олексія Гончарука. Міністр закордонних справ Вадим Пристайко став віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. До нього цю посаду обіймав Дмитро Кулеба, який натомість очолив МЗС.

Основною задачею Комісії з євроатлантичної інтеграції є сприяння заходам, які спрямовані на наближення України до членства в НАТО.

XS
SM
MD
LG