Доступність посилання

ТОП новини

Провідний законодавець США від республіканців закликає до посилення санкцій США проти Росії


Ед Ройс закликав до більш рішучих кроків проти Москви за її агресію

Один із провідних американських законодавців закликав докласти більше зусиль, щоб покарати Росію за її «агресивні дії» в Сирії, Україні та інших країнах, оскільки в Конгресі зростає потреба рішучіших кроків проти Москви.

Коментар представника республіканців від Каліфорнії Еда Ройса з’явився 13 вересня, наступного дня після того, як адміністрація президента Дональда Трампа представила нові заходи, спрямовані на зміцнення безпеки виборів перед проведенням у листопаді проміжних виборів до Конгресу. Йдеться про ймовірні санкції щодо іноземних держав або людей, які втручатимуться у голосування в США.

Республіканці та демократи в Конгресі об’єдналися, закликаючи до конкретніших дій проти Кремля. Це суперечило минулим закликам Трампа до примирливішої політики щодо Росії.

Нове двопартійне законодавство, запроваджене в серпні – під назвою Захист американської безпеки від Кремлівського агресії в 2018 році, – пропонує нові санкції та інші каральні заходи, виходячи за рамки тих, що були введені минулого року в законодавстві.

Крім того, законопроект передбачає застосування санкцій до будь-яких російських енергетичних угод. А також заборонити ліцензії громадянам США та компаніям, які сподіваються брати участь у російських нафтових проектах, скоротити здатність Росії випускати новий суверенний борг.

Перспективи законопроекту є невизначеними. Особливо це стосується законодавців, які готуються до кампанії напередодні проміжних виборів.

На засіданні Комітету з питань закордонних справ Палати представників 13 вересня Ройс заявив, що адміністрація Трампа не доклала належних зусиль.

«Ми не можемо сподіватися, що Володимир Путін та його корумповані партнери змінять свою поведінку в Сирії, Україні або деінде, доки не буде ясно, що ми притягнемо їх до відповідальності, – сказав він. – Ті, хто все ще займається бізнесом з певними російськими фізичними та юридичними особами, повинні платити ціну».

Деякі законодавці тиснули на посадових осіб органів державної влади та казначейства з тим, щоб адміністрація Трампа була активнішою не тільки стосовно Росії, а й щодо Ірану та Північної Кореї.

Заступник державного секретаря з економічних та ділових питань Маніша Сінгх вважає, що санкції обійшлися Росії у «десятки мільярдів доларів».

Інші депутати, включаючи демократа Томаса Суоцці, вказали на російський авіабудівний холдинг «Сухой» і вимагали відповіді, чому адміністрація не застосувала адресні санкції проти компанії, яка випускає бойові винищувачі та пасажирські літаки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG