Доступність посилання

ТОП новини
12 липня 2020, Київ 13:25

У Росії виявили чотири нові випадки захворювання COVID-19


У Росії виявлені чотири нові випадки захворювання COVID-19, повідомив оперативний штаб 7 березня.

Троє пацієнтів перебувають у Липецьку, один – у Санкт-Петербурзі. Усі вони недавно повернулися з Італії.

Напередодні стало відомо про шість хворих росіян.

Всього в Росії виявлено 14 випадків зараження. Більшість хворих відвідували Італію. Один із пацієнтів сьогодні виписаний із госпіталю в Москві.

Через поширення нового вірусу московська влада запровадила режим підвищеної готовності. Він передбачає самоізоляцію на два тижні людей, які повернулися з Китаю, Південної Кореї, Італії та інших країн із високим рівнем поширення інфекції. ЗМІ і користувачі соцмереж повідомляють про перші штрафи для тих, хто вимушено залишив домашній карантин. Поліцейські виявляють їх по камерах відеоспостереження під'їздів.

Як повідомляли ЗМІ, за особливим рішенням міська влада може припинити роботу громадського транспорту, закрити в'їзд і виїзд, запровадити комендантську годину і патрулювання вулиць.

Мер Москви Сергій Собянін доручив створити зі швидкомонтованих конструкцій спеціальний корпус на базі Першої інфекційної клінічної лікарні для лікування хворих. Схожий госпіталь був побудований у китайському місті Ухань. Саме там були зафіксовані перші випадки зараження новим вірусом.

Всього в світі новий коронавірус виявлений більш ніж у 100 тисяч людей. Понад 3500 померли від викликаного ним захворювання.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG